Przeprowadzki

NISKIE CENY, BEZPIECZEŃSTWO, TERMINOWOŚĆ

Przychodzi w życiu każdego człowieka moment, kiedy musi się zmierzyć ze zmianą miejsca zamieszkania – a w związku z tym organizacją przeprowadzki. Z pewnością przez wiele lat w jednym miejscu zebranych zostanie bardzo dużo rzeczy, które zostaną wykorzystane w nowym mieszkaniu lub domu. Najczęściej są to meble oraz sprzęt AGD i RTV. Większość z mieszkańców miast nie posiada auta do przeprowadzki, w tym momencie pojawia się nasza firma z odpowiednią flotą samochodową przystosowaną do przeprowadzek.

Firma przeprowadzkowa, której możesz zaufać

Wiemy jak cenne są dla Ciebie powierzone nam w czasie przeprowadzki rzeczy, dlatego też świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie – bezpieczeństwo przewożonego mienia to dla nas priorytet. Jesteśmy pewni, że wszystkie nasze zabezpieczenia stosowane podczas transportu spełnią swoje zadanie i rzeczy zostaną dowiezione do miejsca docelowego bez jakiejkolwiek strat!

Choć czas przeprowadzki może być dla Ciebie stresujący, to z nami nie musisz się niczego obawiać – nasza usługa przeprowadzki jest przeprowadzana sprawnie i z należytą ostrożnością – zwłaszcza przy wynoszeniu i wnoszeniu mebli do nowego lokum. Podczas ustawiania mebli w nowym miejscu żadna ściana nie ucierpi!

Jak działa nasza usługa przeprowadzki?

W zależności od Twoich potrzeb, dostosowujemy ofertę! Podstawową usługą jest wynajem samochodu do przeprowadzki z kierowcą, który dowiezie Twoje rzeczy pod wskazany adres. Jeśli potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce – noszeniu, pakowaniu, załadunku czy też rozładunku – napisz do nas po darmową wycenę, nasza oferta będzie idealnie skrojona pod Twoje wymagania.

Kompleksowe przeprowadzki B2B

Naszą ofertę kierujemy również do firm – meble biurowe, dokumenty oraz nawet towar sprzedażowy to dla nas żaden problem. Całą przeprowadzkę przeprowadzimy szybko i sprawnie – ponieważ wiemy jak ważna jest ciągłość prowadzenia działalności. Zanim dojdzie do właściwej przeprowadzki, opracowujemy plan, dzięki któremu wszystko przebiega bezproblemowo. Podczas takiej usługi informujemy na bieżąco o statusie usługi i czasie do końca jej wykonania – nasi klienci nie muszą dopominać się o informację.

Sprawdź nasze usługi przeprowadzek

Przeprowadzki domów
Przeprowadzki mieszkań
Przeprowadzki biur
Przeprowadzki firm